wtorek, 16 lutego 2010

Organizacja noworoczna


Dużo dzieje się ostatnio w Elayu i na ul. Pomarańczowej. Oto kilka ciekawostek, które mogą zainteresować naszych drogich gości:

Oddaliśmy obsługę sklepu i magazynu w ręce profesjonalistów, co zaowocuje jeszcze szybszą realizacją zamówień i stopniowym poszerzeniem oferty o rzeczy, które nie mieściły się nam już w garażu :) Czekamy na sugestie!

Zakupiliśmy prawa do kilku NAPRAWDĘ dobrych książek, wliczając tytuły Jego Świętobliwości Dalajlamy i znanej w całym zachodnim świecie buddyzmu wspaniałej popularyzatorki Pemy Chiedryn (we współpracy z Khandro wydamy jej najnowszy tytuł, opublikowany przez Shambhalę w sierpniu zeszłego roku Taking the Leap).

Po ponad dwudziestu latach wznawiamy Umysł zen, umysł początkującego Shunryu Suzukiego! To wspaniała wiadomość dla całego pokolenia polskich buddystów, którzy książkę tę znają jedynie z pożyczonych kopii lub biblioteki. Nowa przedmowa, poprawione tłumaczenie: nie można tej książki przegapić!

Przeprowadziliśmy strony wydawnictwa Elay: nowy layout, więcej informacji, same śliczności :) Zapraszamy serdecznie!

A dla usprawnienia komunikacji z wszystkimi zainteresowanymi, rozpoczęliśmy twittowanie i otworzyliśmy stronę na Facebooku.

Tak więc, jak widzicie, nowy rok zapowiada się niezwykle interesująco, czego sobie i Wam, drodzy przyjaciele i goście na ul. Pomarańczowej, z całego serca życzymy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz